Kurs Masaż leczniczy (Bydgoszcz)


Kurs składa się z dwóch części teoretycznej i praktycznej. W części teoretycznej uczestnicy kursu zapoznają się z elementami budowy ...
Lokalizacja: Bydgoszcz - Rodzaj: kurs / szkolenie

Kłopoty Microsoftu na Litwie


LinkoManija.net, litewski serwis z torrentami, został kilka tygodni temu zaatakowany przez prawników Microsoftu. Wygląda na to, że wysiłki giganta spełzną na niczym.

Mała gastronomia (Warszawa)


Zakres tematyczny szkolenia obejmuje: organizację produkcji, zasady żywienia, towaroznawstwo spożywcze, zajęcia praktyczne, przestrzeganie zasad dobrej praktyki higienicznej (GHP) i dobrej ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Rynek gier wideo kwitnie, napędzają go darmowe gry


Wyniki sprzedaży mówią same za siebie – przemysł gier wideo ma w nosie jakieś kryzysy ekonomiczne i prosperuje jak nigdy. Ważnym elementem są tu darmowe gry, które przyciągają "niedzielnych" graczy.

Obudowa Lancool K62 - teraz także z czerwonym wnętrzem


Firma Lian Li wprowadziła na rynek nową wersję obudowy DragonLord K62 , której oryginał jest z nami od ponad pół roku. Nowość o nazwie K62 Red Dragon ma czerwone wnętrze oraz podświetlane na czerwono wentylatory. Wymiary obudowy to 214 x 496 x 498 mm, a waga 9,55 kilograma.

Microsoft: Natal nadaje się też do małych pokojów


Microsoft, w odpowiedzi na wcześniejsze informacje sugerujące, że do komfortowego użytkowania zestawu Natal niezbędny jest spory pokój, uspokaja użytkowników z mniejszymi pokojami.

Nadchodzi seria kart Radeon HD 5800 z obsługą DirectX 11


Internet zalały plotki na temat premiery nowej rodziny kart graficznych z obsługą bibliotek DirectX 11 - Radeon HD 5800 - która na początek złożona będzie z dwóch modeli.

11 milionów napędów SSD sprzedanych w 2009 roku


Według liczników firmy International Data Corp., w 2009 roku sprzedano 11 milionów napędów SSD, co daje 14-procentowy wzrost w stosunku do roku poprzedniego.

Piractwo kosztowało polskie firmy ponad 821 tysięcy złotych


Według BSA, w 2009 roku komputerowe piractwo kosztowało europejskie przedsiębiorstwa ponad 16 milionów dolarów. Polskie firmy natomiast straciły ponad 821 tysięcy złotych.

CeBIT 2010: premiery firmy Genius


Zwiedzający targi mieli szansę oglądać najnowsze modele myszy, kamer internetowych oraz zestawów słuchawkowych. Zaprezentowano także zupełnie nowe produkty w postaci etui dla laptopów.

Microsoft wypowiada wojnę piractwu (znowu)


Coraz częściej napływają do Microsoft doniesienia od konsumentów o nieświadomym nabyciu przez nich podrobionego oprogramowania.

Wirusy ukryte w zwykłym tekście


Hakerzy mogą obejść większość istniejących programów antywirusowych, poprzez ukrycie szkodliwego kodu w zwykłym tekście - wynika z najnowszych badań.

Buzz dużym sukcesem Google'a


Google Buzz przyjęty został bardzo ciepło przez swoich użytkowników. Średnio co minutę 200 osób przesyła jakąś wiadomość za pomocą tej usługi.

Specjalna edycja Audi TT promująca Microsoft


Audi i Microsoft przygotowały niezwykłą promocję tylko dla Polaków. Do kupienia będzie specjalna edycja Audi TT o nazwie Forza Motorsport 3 Edition.

Snow Leopard sprzedawany z luką w zabezpieczeniach


Najnowszy system operacyjny Apple’a, czyli Snow Leopard, ma już na swoim koncie wykrytą lukę w bezpieczeństwie.

Więcej mocy dla iPhone’a


Urządzenie Powerlink8 pozwala naładować iPhone’a lub iPoda touch nawet wtedy, gdy nie mamy dostępu do gniazdka elektrycznego.

Firefox 3.6 nie pozwoli na nieautoryzowaną instalację dodatków


Zaprezentowana właśnie trzecia wersja rozwojowa Firefoksa 3.6 nie dopuści do instalacji jakiegokolwiek dodatku bez wiedzy użytkownika.

"Piractwo zmusiło nas do porzucenia komputera na rzecz konsol"


Mark Capps, dyrektor studia Epic Games, odpowiedzialnego m.in. za serię Gears of War, obwinia piractwo za skupienie się jego firmy wyłącznie na konsolach. Wierzy jednak w powrót komputerowego grania.

Elektroniczna ramka pobiera zdjęcia prosto z sieci


Kaleido R7 Digital Frame firmy IPEVO wyróżnia się nie tylko dopracowaną stylistyką, ale możliwością pracy w sieci i obrotowym ekranem.

Przenośna obudowa komputerowa NZXT Vulcan


Firma NZXT wprowadziła do sprzedaży obudowę komputerową w formacie Micro ATX. Produkt o nazwie Vulcan został dla użytkowników biorących udział w imprezach LAN party.

znalezionych: 8316, strona 1 z 416
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>