Prototyp nowego iPoda touch odnaleziony, ale czy jest autentyczny?


Po odnalezieniu w Wietnamie kolejnego prototypu iPhone’a, przyszedł czas na iPoda touch. Odnalezione urządzenie wyposażone jest w dwumegapikselowy aparat cyfrowy.

Chrome 5.0 - pierwsza kompilacja już do pobrania!


Niespełna tydzień po udostępnieniu stabilnej wersji przeglądarki Chrome 4.0, Google już oddaje w nasze ręce wersję 5.0.07.1. Czego po niej możemy się spodziewać?

DBAW - Wprowadzenie bazy Oracle 10g XE z administracją (Gdańsk)


Skrócony program - pełny na stronie internetowej firmy szkoleniowej: Informacje wstępne Język SQL Architektura systemu Oracle * RDBMS, baza danych, ...
Lokalizacja: Gdańsk - Rodzaj: kurs / szkolenie

Rachunkowość dla kandydatów na głównych księgowych- KURS (Warszawa)


Szczegółowy program jest zamieszczony na stronie internetowej Polskiej Akademii Rachunkowości. ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

W naszej katowickiej drukarni kalendarzy reklamowych w stałej sprzedaży mamy atrakcyjne kalendarze reklamowe. Produkujemy kalendarze reklamowe w dowolnej formie i dowolnym formacie. Możesz zamówić

kalendarze książkowe

w formie karty kalendarzowej, ale również jako wielkie banery reklamowe. Posiadamy duże doświadczenie w produkcji kalendarzy książkowych oraz kalendarzy trójdzielnych.

Profesjonalna obsługa klienta, czyli jak przejąć klientów konkurencji (Warszawa)


ROZWIĄZYWANIE KONFLIKTÓW KOMUNIKACYJNYCH Źródła konfliktów Detektory konfliktu Moje podejście do konfliktu Techniki rozwiązywania konfliktów Manipulacja w trakcie konfliktów KOMUNIKACJA W KONFLIKCIE Komunikacja werbalna Mowa ciała KLIENT Kim jest ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Microsoft Office Excel podstawy programowania za pomocą VBA (Poznań)


...
Lokalizacja: Poznań - Rodzaj: kurs / szkolenie

Samsung Wave już w sprzedaży


Samsung wprowadza na rynek swój pierwszy smartfon z nowym systemem operacyjnym Bada. Model Wave posiada 3,3-calowy ekran dotykowy Super AMOLED oraz procesor z zegarem 1 GHz.

100-megabitowy transfer światłowodowy dla każdego? Takie cuda tylko w Nowej Zelandii


Nowa Zelandia zainwestuje 1,5 miliarda nowozelandzkich dolarów w dostarczenie połączeń światłowodowych 75 procentom populacji tego kraju do roku 2020.

Delegacje, podróże służbowe w kraju i za granicą Samochody firmowe a podatki- Wrocław (Warszawa)


Szczegółowy program jest zamieszczony na stronie internetowej Polskiej Akademii Rachunkowości. ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Koniec z lenistwem przed komputerem


eTreningi.pl to wirtualny klub sportowy, który udostępnia internautom pełnowymiarowe filmy treningowe przygotowane przez profesjonalnych trenerów.

USA zwiększają wydatki na bezpieczeństwo w sieci


Ameryka chce zwiększać corocznie wydatki średnio o 8,1% na bezpieczeństwo systemów informatycznych.

Zewnętrzny napęd SSD z USB 3.0


OCZ tuż przed targami CES 2010 zapowiada swoją pierwszą zewnętrzną stację SSD, wyposażoną w interfejs USB 3.0, pozwalający na znacznie szybszy transfer danych.

Toshiba przedstawia swoją linię mobilnych komputerów z Windows 7


Toshiba dodaje do swojej oferty nie mniej niż osiem nowych mobilnych komputerów - jeden netbook, pięć notebooków Satellite oraz dwa modele z dotykowymi ekranami.

Przeglądarka Opera - szybsza, lepsza i o smaku Linuksa


Opera 10.52 dla Linuksa i FreeBSD jest już gotowa do pobrania w wersji beta. Opera stworzyła szybszą, bogatszą w funkcje przeglądarkę skrojoną na miarę platformy Linux.

Netbook zasilany pedałami


Afgański oddział organizacji OLPC przedstawił kolejny "innowacyjny" pomysł na wykorzystanie laptopa XO, a mianowicie zasilanie go poprzez pedałowanie.

Windows Phone 7 dla mniej zamożnych


Microsoft przygotowuje wersję systemu Windows Phone 7, który nie będzie wymagał high-endowego sprzętu, a co za tym idzie, pozwoli na budowanie tańszych smartfonów dla krajów rozwijających się.

eHSPA, czyli transfer z prędkością 21 Mbps


Enhanced HSPA - nowa jakość sieci 3G, pozwalająca uzyskać prędkość pobieranych przez Internet danych równą 21 Mbps – to zapowiedź australijskiej firmy Telstra.

2,7 miliona Europejczyków straciło pracę przez piractwo


Według najnowszych badań, od 2004 roku aż 2,7 miliona Europejczyków straciło pracę przez nielegalne pobieranie materiałów z Sieci.

Gwiezdne Wojny i gry komputerowe w eterze


Gry komputerowe w uniwersum Gwiezdnych Wojen – to szeroki temat, którym w ten weekend zajmie się Radio FAMA. Nie zabraknie również konkursów i przeglądu polskich portali o technice.

LG przedstawia dotykowy telefon ładowany słońcem


LG prezentuje telefon GD510, nazwany w skrócie "Pop". Jest to najmniejszy w historii telefon z 3-calowym ekranem dotykowym i możliwością ekologicznego ładowania energią słoneczną.

znalezionych: 8316, strona 1 z 416
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>