Uciekał policji, bo bał się matki


Policja zatrzymała dwóch 16-latków, którzy uciekając samochodem przed funkcjonariuszami urządzili sobie nocny rajd po ulicach Łodzi.

Latitude - nowe luksusowe renault


Chociaż francuskie limuzyny nie cieszą się takim uznaniem jak produkty niemieckie, wciąż istnieje spora grupa ludzi, którzy komfortowe nastawy zawieszenia i ogromne wnętrze przedkładają nad utratę wartości czy drobne niedociągnięcia techniczne.

BMW Z4 sDrive35is


Niemcy bardzo poważnie traktują amerykański rynek. Dlatego właśnie, każdego roku, w Detroit stoiska takich marek jak Audi, BMW czy Mercedes pełne są nowości.

Autogaz: drożej do marca!


Od 1 stycznia o 4 zł i 6 groszy od 1000 kg wzrośnie wysokość stawki opłaty paliwowej od autogazu.

Final Edition vipera


Tylko 50 samochodów dodge viper SRT10 liczyć będzie limitowana seria "Final Edition", którą Dodge zamierza uczcić ostatni rok produkcji vipera obecnej generacji.

"Porządna kolacja" za mandat


Zafundowanie "porządnej kolacji" zaproponowała policjantom drogówki 21-letnia mieszkanka.

Wciąż zmieniają geografię


Po raz trzeci z rzędu Rajd Dakar odbędzie się w Ameryce Południowej. Rywalizacja w 2011 roku rozpocznie się tradycyjnie 1., a zakończy 16 stycznia.

Star wjechał w kondukt


Ciężarowy star wjechał w kondukt pogrzebowy wiozący ciało Jarosława Florczaka, funkcjonariusza Biura Ochrony Rządu, który zginął w katastrofie pod Smoleńskiem.

Piszczy ci coś w aucie?


Tuż po rozruchu zimnego silnika spod maski dobiega przeraźliwy pisk. Czasem po kilkunastu sekundach cichnie. Co to takiego?

Przydrożne krzyże: usuwać czy nie?


Niektórzy zarządcy dróg chcą usuwać przydrożne krzyże, ustawiane dla upamiętnienia ofiar wypadków.

Tylko citroeny. Polak 20.


Sześciokrotny mistrz świata Francuz Sebastien Loeb (Citroen C4 WRC) wygrał Rajd Meksyku, drugą eliminację samochodowych MŚ.

Znienawidzone blokady na koła


Stołeczny Zarząd Dróg Miejskich kupił w przetargu sześć volkswagenów caddy.

Będzie wojna o opłaty na A4


Projekt ustawy o obniżeniu opłat za przejazd remontowanymi autostradami złożą na powakacyjnym posiedzeniu Sejmu małopolscy posłowie Beata Szydło i Andrzej Adamczyk - dowiedział się "Dziennik Polski".

3 lata więzienia za ściąganie?


Każdy kandydat na kierowcę musi zapoznać się z literacką "kobyłą" zwaną potocznie Kodeksem Drogowym.

Diesel z Niemiec, skarbonka bez dna


"Nigdy nie kupię używanego auta z polskiego salonu. Wszyscy traktują nas jak państwo trzeciego świata, a ja chcę mieć wygodny samochód, więc nie taki, w którym szyby uchyla się korbkami a za klimatyzację robi przyklejony do deski rozdzielczej wiatraczek. I jeszcze jedna kwestia - zawieszenie. Nikt mi nie powie, że samochód, który od lat jeździ po naszych dziurach będzie w takim samym stanie, co sprowadzony z zagranicy".

Optymizm diabli wzięli...


Statystyk to człowiek, który topi się, przechodząc przez rzekę o średniej głębokości jednego metra. I śpi z głową w piekarniku, a nogami w lodówce, bo wtedy jego ciało osiąga najbardziej komfortową - średnio - temperaturę. Kowalski cztery razy zdradził żonę, Nowak był swojej bezwarunkowo wierny.

Pirat na motocyklu (zobacz film)


200 km/h to prędkość motocyklisty jaką zarejestrował wideorejestrator policyjnego radiowozu. Nieodpowiedzialny kierowca nie zastosował się także do zakazu wyprzedzania.

Stał ale miał 4,2 promila


Ponad 4,2 promila alkoholu w organizmie miał 46-letni kierowca, zatrzymany przez policjantów z Polkowic (Dolnośląskie) na drodze krajowej nr 3.

W F1 pełno wolnych miejsc...


Tylko cztery teamy Formuły 1: Red Bull-Renault, Ferrari, McLaren-Mercedes i Williams mają już pełne składy na przyszłoroczne mistrzostwa świata.

Brutalne morderstwo kierowcy taxi


Policja odnalazła w środę samochód 69-letniego taksówkarza ze Zduńskiej Woli (Łódzkie), którego ciało znaleziono we wtorek w gminie Zapolice.

znalezionych: 2925, strona 1 z 147
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>